RSS    .:::19.08.2018 :::.   

Rambler's Top100 Rambler's Top100

 

:::::::::: Промисловість ::::::::::
Легка промисловість

Вступ та історична довідка
Машинобудування та металообробка
Паливна промисловість
Хімічна та нафтохімічна промисловість
Медична промисловість
Легка промисловість
Харчова промисловість


 

    Реалізація Програми розвитку легкої промисловості області на 1996 - 2000 роки дозволила активізувати процеси структурної перебудови, технічного переобладнання і більш ефективно використовувати виробничий потенціал підприємств легкої промисловості області, завдяки чому у 2000 році виробництво у галузі зросло на 33,2 %, у 2001 році на 20,6%.

    Одним з провідних підприємств, які виробляють швейні вироби, є закрите акціонерне товариство “Фірма Акація”

    Підприємство створене у 1993 році на базі виробничо – торговельного швейно - галантерейного підприємства “Зоря” та було розташоване у різних частинах міста. Для забезпечення чіткого високоефективного виробничого циклу та створення кращих умов праці, було вирішено збудувати нове підприємство. Нові корпуси фабрики збудовано за рахунок прибутку підприємства та введено в експлуатацію у 1998 році, що дозволило створити 1000 робочих місць.

    Введені у дію сучасні потужності, що оснащені новим високоефективним швейним обладнанням кращих фірм світу, дозволяють виготовляти різноманітний швейний асортимент для внутрішнього і зовнішнього ринку. 

    За роки незалежності збудовано відкрите акціонерне товариство “Балтська швейна фабрика”. Підприємство виробляє щомісячно понад 50 тисяч швейних виробів, оснащено сучасними технологічними лініями. У двох швейних цехах (розкрійному та експериментальному) працює понад 1000 осіб. 

    Підприємство створило мережу торгових закладів у містах Балта, Одеса, планується відкриття магазинів в інших регіонах України. 

    До складу фабрики входить сільськогосподарська філія, яка має 2000 га ріллі, молочну та свиноферму, машинно-тракторну станцію, ремонтно-транспортне підприємство.

    За роки незалежності збудовано Іллічівське СП “Імперія” – підприємство з виробництва взуття. Продукція СП “Імперія” одержала сертифікат якості.

далі [харчова промисловість]

Дата оновлення : 15.03.2005

 
 

  
 

 Розробка, дизайн та розміщення: КП "Обласний інформаційно-аналітичний центр" © | телефон (0482) 429820 | 2011 р.